1

.پرویز پرستویی

متولد 1334 همدان
مدرک تحصیلی: دیپلم طبیعی
دارای مدرک درجه یک هنری (معادل لیسانس) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.
- فعالیت هنری را از سال 1348 با اجرای نمایش در مراکز رفاه، کاخ جوانان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد.
- در سال 1353 برای بازی در نمایش دکه و یک سال بعد برای بازی در نمایش تسلیم شدگان جایزه کاخ جوانان را گرفت.
- برای نخستین فیلمش دیار عاشقان دیپلم افتخار بازیگر نقش دوم را در دومین جشنواره فجر گرفت.
- او همچنین برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد در چهاردهمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم لیلی با من است و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در شانزدهمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم آژانس شیشه ای شد.
- بازی زیبای او در فیلم مومیایی 3 تحسین همگان را در هجدهمین جشنواره فیلم فجر برانگیخت.
- سال 1380 سال خوبی برای او نبود. فیلم آب و آتش با بازی نه چندان دلچسب و انتخاب نامناسب او و فیلم تکه پاره شده موج مرده با تکرار نقش حاج کاظم آژانس شیشه ای چهره موفقی از پرویز پرستویی به جا نگذاشت.
- پرویز پرستویی در سال 1381 فیلم نچندان موفق عزیزم من کوک نیستم را با بازی خوبش بر پرده سینماها داشت که در همان سال یکی از دو جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشن ماهنامه دنیای تصویر دریافت کرد.
- پرویز پرستویی در سال 1382 بار دیگر چشمها را به سوی خود خیره کرد. بازی معرکه و ماندگار او در نقش رضا مارمولک در فیلم مارمولک (کمال تبریزی) سیمرغ بلورین ویژه هیئت داوران جشنواره بیست و دوم فیلم فجر (بهمن 1382) و تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد هشتمین جشن خانه سینما (شهریور 1383) را برای او به ارمغان آورد.
- پرستویی دو بار دیگر در دوره های بیست و سوم (1383) و بیست و چهارم (1384) سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای بازی در فیلم های بید مجنون و به نام پدر از آن خود کرد.

مجموعه اثار

- دیار عاشقان (حسن کاربخش، 1362)
- پیشتازان فتح (ناصر مهدی پور، 1362)
- سازمان 4 (حسین جوانبخش، 1366)
- شکار (مجید جوانمرد، 1366)
- حکایت آن مرد خوشبخت (رضا حیدرنژاد، 1369)
- مار (مجید جوانمرد، 1370)
- آدم برفی (داود میرباقری، 1373)
- لیلی با من است (کمال تبریزی، 1374)
- مهرمادری (کمال تبریزی، 1376)
- روانی (داریوش فرهنگ، 1376)
- آژانس شیشه ای (ابراهیم حاتمی کیا، 1376)
- مرد عوضی (محمدرضا هنرمند، 1377)
- روبان قرمز (ابراهیم حاتمی کیا، 1377)
- شوخی (همایون اسعدیان، 1378)
- عشق شیشه ای (رضا حیدرنژاد، 1378)
- مومیایی 3 (محمدرضا هنرمند، 1378)
- موج مرده (ابراهیم حاتمی کیا، 1379)
- آب و آتش (فریدون جیرانی، 1379)
- عزیزم من کوک نیستم (محمدرضا هنرمند، 1380)
- دیوانه ای از قفس پرید (احمدرضا معتمدی، 1381)
- بانوی من (یدالله صمدی، 1381)
- دوئل (احمدرضا درویش، 1381)
- مارمولک (کمال تبریزی، 1382)
- کافه ترانزیت (کامبوزیا پرتوی، 1382)
- بید مجنون (مجید مجیدی، 1383)
- به نام پدر (ابراهیم حاتمی کیا، 1384)
- پاداش سکوت (مازیار میری، 1385)
- صد سال به این سالها (سامان مقدم، 1386)

مجموعه های تلویزیونی:
- امام علی (ع) (مجموعه - داود میرباقری - 1370)
- آوای فاخته (مجموعه - بهمن زرین پور - 1375)
- زیر چتر خورشید (مجموعه - بهمن زرین پور - 1376)
- خاک سرخ (مجموعه - ابراهیم حاتمی کیا - 80/1379)
- زیر تیغ (مجموعه - محمدرضا هنرمند - 1385)

رحیم نوروزی

رحیم نوروزی" بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون که از حدود 20 سال قبل فعالیت خود را آغاز کرده، با اعلام این مطلب به سایت ایران تئاتر گفت: هیچ اشکالی ندارد که یک بازیگر در عرصه‌های مختلف، تجربه، شهرت و پول بیشتری کسب کند.
به اعتقاد من یک بازیگر نیاز به دیده شدن و شهرت دارد، درست مثل هر هنرمند دیگری که نیاز دارد اثر هنری‌اش در معرض نمایش قرار گیرد و دیده شود.
وی در ادامه افزود: سینما و تلویزیون نسبت به تئاتر عرصه وسیع‌تری دارند و با توجه به برخورداری از مخاطبان افزون‌تر، پوشش بیشتری نیز به همراه دارند. اما اگر جواب دقیق‌تری در این زمینه می‌خواهید بهتر است به سراغ جوان‌ها بروید.
نوروزی با اشاره به حضورش در نمایش "سه‌گانه میتراس" کار امیر دژاکام گفت: از حدود مردادماه تاکنون مشغول تمرین نمایش "سه‌گانه میتراس" نوشته سیمین امیریان و کار امیر دژاکام هستم.
در این نمایش در نقش دانشمندی که سیستم‌های برنامه‌ریزی و مدیریت کلان اقتصاد و سیاست دنیا را رقم می‌زند، ایفای نقش دارم.
این دانشمند ابرکامپیوتر در نقطه‌ای از زندگی‌اش به بن‌بست رسیده و حالا تصمیم دارد خود و تمام سیستم را متلاشی کند.
در حقیقت این کاراکتر در موقعیتی استثنایی قرار دارد و با وجود شخصیت مقابل او که یک هنرمند نقاش است و شهرام عبدلی نیز نقش آن را ایفا می‌کند، به گونه‌ای تقابل علم و هنر در یک موقعیت فاجعه بار جهانی را به تصویر می‌کشد.
رحیم نوروزی از پیگیری یك اجرای مشترك با حضور هنرمندان شهرستانی خبر داد.
این بازیگر تئاتر كه آخرین‌بار بهار امسال با نمایش «میتراس» به كارگردانی امیر دژاكام در تالار چهارسو بازی داشت، گفت: پیشنهاد كارگردانی یك نمایش را با حضور دو تن از پیشكوتان تئاتر گیلان كه از اساتید خودم هستند؛ مطرح كرده‌ام ولی هنوز به نتیجه قطعی برای این كار نرسیده‌ام.
او اضافه كرد: تا كنون به توافق قطعی با اداره كل ارشاد این استان برای تعیین بودجه ،زمان و مكان اجرای این نمایش نرسیده‌ایم و به همین دلیل ترجیح می‌دهم درباره محتوای این كار و هنرمندانی كه احتمال همكاری آنها با این پروژه وجود دارد اشاره نكنم.
نوروزی همچنین درباره كارگردانی و یا بازی در تئاتر هم گفت: پیشنهاد حضور در یكی از نمایش‌ها كه احتمالا آبان ماه اجرا خواهد داشت ، مطرح شده ولی هنوز قطعیت آن مشخص نیست.
نوروزی این روزها سرگرم بازی در تازه‌ترین كار سیروس مقدم برای پخش در ماه مبارك رمضان است و سریال «یوسف پیامبر» هم از او در حال پخش است.


الهام حمیدی

 جوانی كه از هفت سالگی در تئاترهای مدرسه شركت می‌كرد، چرا كه در خانواده‌ای هنردوست به دنیا آمده است. پدرش در تئاتر فعالیت می‌كرد و همین امر باعث شد كه وی از كودكی با هنر بازیگری آشنا شود. الهام حمیدی چند سال پیش به جرگه متاهلین پیوست... او یك شبه ره صد ساله نرفت، بلكه پله‌های ترقی را یكی‌یكی طی كرد تا الهام حمیدی شد. بیشتر مردم او را با (پروانه) سریال (مسافری از هند) می‌شناسند. وی پیش از این‌كه وارد دنیای بازیگری شود، به كلاس‌های بازیگری رفت، از طرفی نقاشی را بسیار دوست دارد و آثار زیبایی را خلق می‌كند... از وی این روزها، شاهد مجموعه (زیر تیغ) هستیم... بازی در نقش دختر (پرویز پرستویی) و فاطمه معتمدآریا دو بازیگر گرانقدر سینمای ایران كه تاكنون در نقش‌های متفاوتی ظاهر شده‌اند. وی می‌گوید (بازی در كنار این بزرگان درس بزرگی برای من در بازیگری بود، از آنها آموخته‌های زیادی را كسب كردم و از تجربیاتشان توانستم استفاده كنم.) حمیدی چندی پیش در جشن خانه سینما، بهترین نقش مكمل را از آن خود كرد، تا توانایی‌های خود را به اثبات برساند. زمانی كه با او به گفتگو نشستیم، سخت درگیر بازی در مجموعه (حضرت یوسف(ع) بود و به تازگی بازی در فیلم (بچه‌های ابدی) به كارگردانی (پوران درخشنده) را به پایان رسانده، فیلمی كه در آن با شهاب حسینی، هادی مرزبان، پانته‌آ بهرام، فلور نظری و آهو خردمند همبازی بود. تاكنون از وی نقش‌های بسیاری دیده‌ایم كه البته بیشتر در نقش دختران معصوم بازی كرده است. با الهام حمیدی به گفتگو نشستیم، اگر می‌خواهید از او و همچنین مجموعه (زیر تیغ) بیشتر بدانید، تا پایان این گفتگو با ما همراه باشید.
_ در كجا به دنیا آمدید و چند خواهر و برادرید؟
حمیدی: در هشتم آذرماه سال 1356در تهران به دنیا آمدم و دو برادر از خود كوچك‌تر دارم.
_ سال 1385 تا به امروز برای شما چگونه
گذشت؟
حمیدی: در سال 85 مشغول بازی در مجموعه (زیر تیغ) بودم و پس از آن مشغول فیلم سینمایی پوران درخشنده، در حال حاضر هم در سریال حضرت یوسف(ع) مشغول به كار هستم. در مجموع سال خوبی برای من بود، سالی پربار كه باعث شد به تجربیاتم اضافه شود.
_كارهای هنریتان را به اختصار توضیح دهید؟

حمیدی: در معجزه ازدواج، كوی دامون، نقش سنگ، جوان امروز، شهر آشوب، مسافری از هند، باران عشق، سرگیجه، خیلی دور و خیلی نزدیك و... ایفای نقش كرده‌ام.
_و كارهای پخش نشده؟
حمیدی: سریال شهریار، فیلم سینمایی بچه‌های ابدی و همچنین مجموعه حضرت یوسف(ع) كه هنوز در مرحله فیلمبرداری است.
_ كمی از زیر تیغ برایمان صحبت كنید، تصویربرداری این مجموعه چه مدت طول كشید و چند قسمتی است؟
حمیدی: این مجموعه از اول دی‌ماه سال1384 توسط (محمدرضا هنرمند) كلید خورد و تا تیرماه سال 85طول كشید؛ زیر تیغ یك مجموعه 24قسمتی است.
_ به‌طور حتم بازی در كنار پرویز پرستویی، فاطمه
معتمدآریا، سیاوش طهمورث و... برای شما ره‌آوردی
هم داشت.
حمیدی: صددرصد، بازی در كنار این افراد تجربه بسیار خوبی برای من به همراه داشت؛ طی هفت ماه تصویربرداری، چیزهای زیادی یاد گرفتم و لحظه‌های لذت‌بخشی را سپری كردم.
_ راستی پیام (زیر تیغ) چه بود؟ این‌كه
یك تصادف و یك ندانم كاری، آن هم در یك
لحظه، زندگی انسان‌ها را دچار تحول می‌كند؟
حمیدی: هر یك از آثار نمایشی، می‌تواند جزوی از زندگی مردم عادی باشد و در آن به نكاتی اشاره می‌شود كه می‌تواند در زندگی انسان‌ها بسیار تاثیرگذار باشد. در زیر تیغ به اتفاقاتی اشاره شده كه امكان دارد، برای هر یك از ما در زندگی واقعی رخ دهد، اتفاقاتی كه می‌توان از آن درس گرفت، می‌توان از وقوع آن پیشگیری كرد، می‌توان تجربه كسب كرد و... در (زیر تیغ) توكل به خداوند و صبر در زندگی گره‌گشاست، قصه تمامی آن افراد خاكی، در كوچه پس كوچه‌های شهرمان نیز همین‌طور است.
_ (زیر تیغ) یعنی چه؟ چه پیامی برای بیننده
دارد؟
حمیدی: (زیر تیغ) داستان فردی است كه فشارهای زندگی از هر طرف بر او وارد می‌شود یا باید زیر این فشارها، كمر خم كند یا نه، امیدش را از دست ندهد و قدعلم كند، به هر حال فشارهای زندگی برروی هر فرد را، می‌توان به زیر تیغ تشبیه كرد.
_ لوكیشن‌های زیر تیغ در كجاها مقابل
دوربین رفت؟
حمیدی: تمامی لوكیشن‌های (زیر تیغ)، در تهران و در خیابان‌های

معلم و سرباز گرفته شد.
_ در حال حاضر مشغول چه كاری هستید؟
حمیدی: هم اكنون مشغول بازی در سریال حضرت یوسف(ع( هستم و نقش (آشات)، زن حضرت یوسف را بازی می‌كنم.
_ دوست دارید در هنر ایران تا كجا پیش
بروید؟
حمیدی: به هر حال، هر شخصی در حرفه و كار خود دوست دارد، پله‌های ترقی را طی و به ایده‌آل‌های خود دست پیدا كند. من هم تاكنون خدا را شاكرم كه توانستم در زمینه كاری‌ام، به موفقیت‌هایی كه دوست داشتم، برسم و امیدوارم با كارهای خوب و متفاوت ظاهر شوم و در نهایت مردم و بینندگان را جلب بازی‌های خود كنم.
_ به عنوان بازیگری كه سال‌های سال در
امر بازیگری هستید، به طور معمول در سینمای
ایران چه اتفاقی باید بیفتد كه به یك بازیگر ،
سوپراستار بگویند؟
حمیدی: ببینید، منطق درستی در این زمینه در ایران وجود ندارد. برای مثال رضا كیانیان و خیلی از بازیگران و اساتید در این رده، از طرف جامعه به عنوان یك بازیگر حرفه‌ای و خوب شناخته شده‌اند و مردم به همه‌شان احترام می‌گذارند، در صورتی كه از نظر من، آنها سوپراستار هستند، اما در جامعه هنری ما سوپراستار به كسی اطلاق می‌شود كه فیلم‌هایش پرفروش است كه به نظر من این منطق اشتباه است
.

 

شیلا خداداد

در 14 آبان‌ 1359 به‌ دنیا آمدم‌. مجرد و تنهافرزند خانواده‌ هستم‌ و خیلی‌ اتفاقی‌ توسط مسعودكیمیایی‌ وارد سینمای‌ بازیگری‌ شدم‌ و در كناربزرگان‌ این‌ عرصه‌ حضور پیدا كردم‌. تا به‌ حال‌ درفیلم‌های‌ اعتراض‌، آبی‌، عیسی‌ می‌آید، قلبهای‌ناآرام‌ و مجموعه‌ تلویزیونی‌ «مسافری‌ از هند»بازی‌ كرده‌ام‌ و در حال‌ حاضر دانشجوی‌ ترم‌ آخرمهندسی‌ شیمی‌ هستم‌ و 20 واحد بیشتر ندارم‌ تادرسم‌ تمام‌ شود. بعد از آن‌ تصمیم‌ دارم‌ درباره‌پیشنهادهایی‌ كه‌ پیرامون‌ بازی‌ در چند فیلم‌تلویزیونی‌ و سینمایی‌ به‌ من‌ شده‌، فكر كنم‌ و به‌ آنهاپاسخ‌ دهم‌.


زن‌ رامین‌ نمی‌شوم‌

نمی‌دانم‌ اگه‌ همین‌ امروز قاسم‌ جعفری‌ مجدداز من‌ دعوت‌ كند تا در فیلم‌ «مسافری‌ از هند»بازی‌ كنم‌ و دوباره‌ نقش‌ «سیتا» را قبول‌ نمایم‌، چه‌عكس‌العملی‌ نشان‌ خواهم‌ داد، اما شاید این‌ باردیگر قبول‌ نكنم‌ كه‌ در نقش‌ یك‌ دختر هندی‌ بازی‌كنم‌ و یا به‌ عبارت‌ ساده‌تر زن‌ رامین‌ شوم‌ و حالا كه‌این‌ موضوع‌ دوباره‌ تكرار نمی‌شود، باید به‌ آینده‌فكر كنم‌. البته‌ تا یادم‌ نرفته‌ بگویم‌ هنوز وقتی‌قسمت‌هایی‌ از سریال‌ «مسافری‌ از هند» رامی‌بینم‌، دلم‌ خیلی‌ برای‌ رامین‌ می‌سوزد; به‌ طورمثال‌ در آن‌ سكانسی‌ كه‌ رامین‌ می‌خواهد باهواپیما به‌ دهلی‌نو بیاید تا سیتا را برگرداند، خیلی‌ناراحت‌ می‌شوم‌. به‌ هر حال‌ بازی‌ در این‌مجموعه‌ برای‌ من‌ بسیار آموزنده‌ بود.


با مسافری‌ از هند مطرح‌ شدم‌

قبل‌ از «مسافری‌ از هند» در چند فیلم‌ سینمایی‌و سریال‌ بازی‌ كرده‌ بودم‌، ولی‌ اگر اغراق‌ نكرده‌باشم‌، در سریال‌ مسافری‌ از هند با نقش‌ «سیتا»معروف‌ شدم‌; چرا كه‌ وقتی‌ اظهار علاقه‌ مردم‌ رادر خیابان‌ و هنگامی‌ كه‌ با من‌ روبه‌رو می‌شدند،دیدم‌ این‌ مطلب‌ را متوجه‌ شدم‌ و همین‌ موضوع‌مسئولیت‌ مرا بیشتر می‌كند; چون‌ باید با مطالعه‌بیشتر به‌ پیشنهادهای‌ دیگر پاسخ‌ بدهم‌ تا باز هم‌بتوانم‌ با بازی‌ مجدد خود، ذهنیت‌ روشن‌ مردم‌ رانسبت‌ به‌ خودم‌ تقویت‌ كنم‌.


گریه‌ كردم‌

در سكانسی‌ از «مسافری‌ از هند» وقتی‌ سیتامسلمان‌ می‌شود، اول‌ باید وارد آن‌ امامزاده‌معروف‌ در «كن‌» می‌شدم‌ و بعد گنبد را می‌دیدم‌ وبه‌ سوی‌ حرم‌ خیره‌ می‌شدم‌ و در پایان‌ به‌ سوی‌آن‌ می‌دویدم‌ تا این‌ حس‌ را به‌ بیننده‌ القا كنم‌،ولی‌ در آن‌ صحنه‌ وقتی‌ در امامزاده‌ را باز كردم‌،زدم‌ زیر گریه‌; چون‌ دچار حالت‌ عجیبی‌ شدم‌ كه‌نمی‌توانم‌ برای‌ هیچ‌ كس‌ تعریف‌ كنم‌، با این‌احوال‌ نیم‌ ساعت‌ گریه‌ كردم‌ و در همین‌ جا بود كه‌قاسم‌ جعفری‌ كلاكت‌ داد; چون‌ دیگر نمی‌توانستم‌بازی‌ كنم‌ و بعد از مدتی‌ كه‌ حالم‌ خوب‌ شد،دوباره‌ ضبط را آغاز كردیم‌.
با این‌ تفاسیر می‌توانم‌ بگویم‌ «مسافری‌ از هند»به‌خاطر همین‌ واقعیت‌ها بود كه‌ پایان‌ خوشی‌داشت‌ و توانسته‌ بود در ذهن‌ بیننده‌ نقاط مثبتی‌ راایجاد كند. خیلی‌ از نقش‌ سیتا در این‌ سریال‌راضی‌ هستم‌; چون‌ می‌توانستم‌ با این‌ نقش‌ به‌خانواده‌ها شوك‌ وارد كنم‌. البته‌ نباید از بازی‌خوب‌ دیگر بچه‌ها هم‌ به‌ راحتی‌ بگذریم‌; چرا كه‌آنها حتی‌ بهتر از فیلم‌نامه‌ توانستند نقش‌ خود رابازی‌ كنند; به‌ طور مثال‌ حمید گودرزی‌ با حضوردر نقش‌ «فرزاد» توانست‌ این‌ نقش‌ را بهتر از حدتصور بازی‌ كند.


دیگر دختر هندی‌ نمی‌شوم‌

عقیده‌ دارم‌ كه‌ یك‌ بازیگر اگر با یك‌ نقش‌ رابطه‌خوبی‌ با بیننده‌ پیدا كند، دیگر هیچ‌ دلیلی‌ وجودندارد كه‌ به‌ پیشنهادهای‌ مشابه‌ پاسخ‌ مثبت‌ بدهد وحالا من‌ می‌خواهم‌ این‌ كار را انجام‌ بدهم‌ و اگرپیشنهاد نقش‌های‌ مشابه‌ «سیتا» را داشته‌ باشم‌،پاسخ‌ من‌ به‌ آنها منفی‌ است‌ و نمی‌خواهم‌ دیگر درهیچ‌ پروژه‌ای‌ نقش‌ دختر هندی‌ را بازی‌ كنم‌ وحالا می‌خواهم‌ بازی‌ در نقش‌ یك‌ دختر ایرانی‌ راهم‌ تجربه‌ كنم‌.


از مردم‌ فراری‌ نیستم‌

یك‌ بازیگر معروف‌ اگر می‌خواهد در كار خودپیشرفت‌ كند، باید آدم‌ انتقادپذیری‌ باشد و من‌این‌ موضوع‌ را به‌ خوبی‌ می‌دانم‌. در بعضی‌ مواقع‌وقتی‌ با مردم‌ روبه‌رو می‌شوم‌، آنها از من‌می‌پرسند كه‌ «چرا دیگر كمتر به‌ تلویزیون‌می‌آیی‌» و یا «می‌خواهی‌ از مردم‌ فراری‌ باشی‌»كه‌ در جواب‌ آنها باید نكته‌ای‌ را گوشزد كنم‌ و آن‌این‌ كه‌ اصلا این‌ طور نیست‌; چون‌ عقیده‌ دارم‌ اگربه‌ اینجا رسیده‌ام‌، با حمایت‌های‌ همین‌ مردم‌بوده‌ است‌; چرا كه‌ بدون‌ آنها نمی‌توانستم‌ به‌جایی‌ برسم‌. درباره‌ اینكه‌ كمتر در تلویزیون‌حضور پیدا می‌كنم‌ نیز باید بگویم‌ از من‌ دعوت‌نمی‌شود تا به‌ آنجا بروم‌.


رشته‌ ریاضی‌ می‌خواندم‌

برای‌ دوره‌ دبیرستان‌ رشته‌ ریاضی‌ را انتخاب‌كردم‌; چون‌ عاشق‌ این‌ رشته‌ بودم‌ و بعد هم‌ دیپلم‌تجربی‌ گرفتم‌ و معدل‌ دیپلمم‌ بالاتر از 17 بود واگر از خود تعریف‌ نكرده‌ باشم‌، همیشه‌ دردرسهایم‌ موفق‌ بودم‌. در سال‌ سوم‌ دبیرستان‌شاگرد اول‌ شدم‌ و در سال‌ 78 هم‌ دیپلم‌ گرفتم‌ وهمان‌ طور كه‌ در بالا هم‌ گفتم‌، دانشجوی‌ ترم‌ آخرمهندسی‌ شیمی‌ هستم‌ و اجازه‌ نمی‌دهم‌ شغلم‌ بادرس‌ خواندنم‌ تداخل‌ پیدا كند; چون‌ برای‌ من‌درس‌ در درجه‌ اول‌ قرار داشته‌ و اهمیت‌دوچندانی‌ نسبت‌ به‌ بازیگری‌ دارد.


كارگردانهای‌ بزرگ‌

تا این‌ لحظه‌ هنوز هیچ‌ پیشنهادی‌ برای‌ بازی‌ درفیلم‌ها و سریالهای‌ طنز به‌ من‌ نشده‌ است‌، امادوست‌ دارم‌ كه‌ یك‌ بار هم‌ بازی‌ در این‌ سوژه‌ راتجربه‌ كنم‌. البته‌ دلم‌ می‌خواهد برای‌ یك‌ بار هم‌كه‌ شده‌ در فیلم‌های‌ كارگردانان‌ بزرگی‌ چون‌بیضایی‌، مهرجویی‌، جیرانی‌، میلانی‌ و بنی‌ اعتمادبازی‌ كنم‌.


استقلالی‌ دوآتشه‌ام‌

نه‌ به‌ فوتبال‌ علاقه‌ دارم‌ و نه‌ والیبال‌، ولی‌ عاشق‌تیم‌ استقلال‌ هستم‌ و در حقیقت‌ خانواده‌ام‌ مرامجبور كردند تا طرفدار آبی‌پوشان‌ باشم‌، البته‌ دردربی‌ 56 فكر می‌كردم‌ كه‌ استقلال‌ برنده‌ شد، اماپرسپولیس‌ در نیمه‌ اول‌ خیلی‌ خوب‌ بازی‌ كرد. به‌هر حال‌ یك‌ استقلالی‌ تمام‌ عیار هستم‌.


شاید خواننده‌ شدم‌

نمی‌دانم‌ در سال‌ جدید چه‌ موفقیت‌هایی‌ رادر پیش‌ رو دارم‌، ولی‌ شاید طعم‌ خوانندگی‌ را هم‌در سال‌ 83 بچشم‌; چون‌ از چند گروه‌ تازه‌تاسیس‌ موسیقی‌ پیشنهاد دارم‌ و آنها از من‌خواستند تا در كنسرتهایشان‌ دكلمه‌ كنم‌. اگرپیشنهاد آنها منطقی‌ بود، در روزهای‌ آینده‌ شاید باقراردادی‌ عضو گروهای‌ موسیقی‌ شوم‌.

لاله اسکندری

 

نام اصلی: لاله

نام خانوادگی اصلی: اسکندری

سمت (در بخش های): بازیگران،

......................................

تاریخ تولد: 1354

ملیت: ایران

......................................


مدرك تحصیلی: فارغ التحصیل گرافیک


بیوگرافی

فارغ التحصیل گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ١٣٧١.
خواهر: ستاره اسکندری (بازیگر).
خواهر: سارا اسکندری (چهره پرداز).
شروع فعالیت سینمایی با بازی در فیلم "متولد ماه مهر" در سال ١٣٧٨.
با بازی در فیلم "متولد ماه مهر" به سینما آمد و با فیلم "شراره" مطرح شد.
با بازی در مجموعه تلویزیونی "خاک سرخ" استعدادهایش به معرض نمایش گذاشت و با بازی در نقش زنی که حرف نمی زند در فیلم "این زن حرف نمی زند"، بازی قابل توجهی از خود ارائه داد


 

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic